Kadeřnictví ADAM – Brno

Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů – keratinem za tepla

Metoda prodlužování vlasů keratinem za tepla je přirozená a poměrně rychlá. Je to jedna z nejšetrnějších metod prodloužení vlasů, která je vhodná i pro jemné vlasy. Keratin je přirozenou součástí vlasů, tím pádem mohou vlasy pod keratinovými spoji přirozeně dýchat. Přestože se jedná o prodlužování za tepla, nedochází k poškozování vlasů. K pramínkům Vašich vlasů se připevňují prameny na prodloužení či zahuštění, na konci každého pramínku je tenký čtvereček keratinu, který se rozehřeje speciálními kleštičkami. Poté se spoj ručně přitlačí, až úplně splyne s původním vlasem.

Keratinové spoje jsou nejméně viditelné a vypadají přirozeně. U keratinu je potřeba vlasy posunout nejlépe po 2 – 4 měsících, záleží na rychlosti růstu vlasů a domácí péči o prodloužené vlasy.

Pokud máte zájem o další informace, objednejte se na konzultaci do salonu ADAM

Výběr vlasů

V Kadeřnickém salonu Adam pracujeme převážně s vlasy vykoupenými přímo našimi kadeřníky u nás v salónu.

Zaručujeme původ vlasů a vysokou kvalitu. České vlasy jsou maximálně totožné s přirozenými vlasy a tím prodloužené vlasy dokonale splynou s Vašimi vlasy. Před prodloužením je nutná konzultace, při které se vybírají vlasy nejlépe hodící se k přirozenému vlasu. Vybíráme vlasy, co nejpodobnější struktury a kvality s vašim přirozeným vlasem. Platinové blond odstíny jsou profesionálně a šetrně zesvětleny. Ostatní druhy barev jsou přírodní nebarvené vlasy.

Péče o prodloužené vlasy

VLASY JE MOŽNÉ BĚŽNĚ UPRAVOVAT BEZ OMEZENÍ
VLASY SE MOHOU MÝT, BARVIT, MELÍROVAT, UPRAVOVAT FÉNEM, ŽEHLIČKOU I LOKNOVAČKOU
NUTNÁ JE PÉČE O VLASY KVALITNÍM ŠAMPONEM,REGENERACÍ A OLEJÍČKEM (vlasy již nejsou živé, proto potřebují maximalní hydrataci a kvalitní péči)
K ROZČESÁVÁNÍ POUŽÍVATE SPECIÁLNÍ KARTÁČ NA PRODLUŽOVANÉ VLASY, (který u nás můžete po objednání zakoupit)
U DLOUHÝCH VLASŮ DOPORUČUJEME SPÁT VE VOLNÉM COPU NEBO CULÍKU LEHCE UCHYCENÉM GUMIČKOU
NEDOPORUČUJEME POUŽÍVAT ŠAMPONY S OBSAHEM OVOCNÝCH KYSELIN A PRODUKTY OBSAHUJÍCÍ ALKOHOL!!! (narušují spoje)
SPOJE MUSÍME CHRÁNIT PŘED TEPLEM PŘI ŽEHLENÍ VLASŮ A FÉNOVÁNÍM HORKÝM VZDUCHEM NA SPOJE NEAPLIKUJEME CONDICIONÉR, MASKU ANI OLEJÍČEK

Zahuštění vlasů se u nás pohybuje již od 5000Kč.

 

Ceny prodlužování vlasů keratinem

Typ Cena
40 cm 8500 Kč
50 cm 10.500 Kč
60 cm 12.500 Kč

Cena se vždy odvíjí od počtu a délky pramenů. REAPLIKACE – POSUNUTÍ 1x za 2-4měsíce, 100ks pramenů. METODA – KERATIN – 30Kč,- ZA PRAMEN

V ceně je zahrnuto: sundání, rozčesávání, nové nakeratinování pramenů, nová aplikace, běžná úprava

Eva Holemá – objednávka tel.: +420 728 137 253