Kadeřnictví ADAM – Brno

Brazilský keratin

Brazilský keratin COCOCHOCO za zaváděcí cenu !!!

Ve spolupráci s izraelskou kosmetikou Cocochoco jsme v našem salonu pro Vás připravily službu vlasového ošetření Brazilským keratinem. Tato značka si získala na základě vysoké kvality oblibu v celém světě a v současnosti je jedničkou na trhu.

Pokud máte zájem o další informace, objednejte se na konzultaci do salonu ADAM.

Co je to Brazilský keratin a jak na Vaše vlasy působí?

COCOCHOCO Brazilský keratin obsahuje přírodní keratin, minerály mrtvého moře, výtažky z rostlin a regenerační oleje. Neobsahuje škodlivé látky, kyselinu thioglykolovou, ani formaldehyd. Všechny výrobky COCOCHOCO splňují požadavky EU ohledně zdravotní nezávadnosti. Ihned po aplikaci vlasy získají vitalitu, zářivý vzhled, dojde k jejich zpevnění, hloubkovému obnovení a narovnání na dobu 3 – 4 měsíců.

Hluboce regeneruje vlasy a trvale narovnává bez změny jejich struktury.
Chrání vlasy před sluncem, mořskou vodou, chlorovanou vodou a mrazem.

Složení Brazilského keratinu

Keratin je čistě přírodní látka, protein, který je základním stavebním prvkem lidských vlasů, kůže a nehtů. Získává se hydrolyzací ovčí vlny. Výtažky z rýžových otrub, zeleného čaje, červené řepy, vilínu, měsíčku lékařského, heřmánku, z červených mořských řas, sůl z Mrtvého moře, šťávu z listů aloe vera.

Regenerační oleje: meruňkový, jojobový, pupalkový, brutnákový, bambucké máslo, olej seabuckthorn bobulí.

Ošetření brazilským keratinem je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů:

poškozené vlasy (trvalou, melíry, odbarvením, žehlením, kulmováním)
kudrnaté, střapaté, krepaté a nepoddajné vlasy
suché vlasy bez lesku

Celý proces trvá přibližně 2 hodiny, barvení vlasů je vhodné před aplikací keratinu nebo nejdříve 2 týdny po aplikaci. Po aplikaci keratinu doporučujeme vlasy nesvazovat do culíku, negumičkovat, nepoužívat skřipce po dobu 3 dnů. První mytí vlasů doporučujeme 48 – 72h po aplikaci.