Thursday 21. 03. -


Eva - Kadeřnictví ADAM


  • MOŽNOST ZAKOUPENÍ DÁRKOVÉHO POUKAZU !


DÁMSKÉ ÚČESY A STŘIHY


PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

Prodlužování vlasů si může dopřát každý bez ohledu na svůj věk či kvalitu vlastních vlasů. Pro spolehlivé uchycení prodloužených vlasů je doporučována délka vlastních vlasů alespoň 10 cm, ale ve vysněné délce a úpravě prodloužených vlasů nejsou zákazníci nijak limitováni. S prodlouženými vlasy se není třeba obávat ani změny životního stylu. Mohou se jakkoliv barvit i natáčet, nevadí jim ani sport či mořská voda nebo sauna.


LUXUSNÍ BLOND

Jen s našimi profesionály můžete vyzkoušet jaké to je mít luxusní blond. Barvy "Luxusní blond" docílíme kombinací melíru a pastelového přelivu "sheer pastel", který nám vytvoří zářivý a elegantní odstín vaší blond. Přeliv zároveň vlasy vyživuje a zanechává je dlouho hebké a lesklé. Neváhejte vyzkoušet tuto velice oblíbenou metodu jak být "blond".

 


BALAYAGE, LIGHTOMBRE

Už jste si všimla nového módního trendu pro vaše vlasy? Jestli ne, bez váhání čtěte dál! Tzv. ombré hair jsou nesmírně slušivým a přirozeně vypadajícím účesem, který oživí vaše vlasy elegantnějším a ne tolik fádním způsobem jako klasický melír. Zamilovaly si jej i celebrity – a všem ohromně sluší! 


SPOLEČENSKÉ ÚČESY